Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1415

Loading…

Marty vendos të ndërtojë një kishë si mënyrë investimi dhe pastrimi parash, pa ditur se kështu do ndërpresë një biznes në lëvizje. Një vizitor i papritur shfaqet në shtëpinë e Byrdeve.