Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1876

Loading…

Lyra ndjek simbolet e alethiometrit që e dërgojnë një fshat të braktisur dhe zbulon se çfarë u bën Stacioni fëmijëve. Uilliam zbulon disa letra të fshehura të babait.