Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

4042

Loading…

Kur Lucifer shkon në një shfaqje mode, një vajzë vritet. Më pas ai del vullnetar për të ndihmuar Detektiven Decker të zgjidhë vrasje. Mazikeen ia punon Luciferit pas krahëve.