Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

1373


Përleshja mes 'Ndranghetave ka vënë në rrezik biznesin dhe pasuritë e familjes Lynwood. Chris, djali më i vogël i Edward Lynwood duhet të dalë në krye për të mbrojtur trashëgiminë e të atit.