Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

2217

Loading…

Edhe pse Eva përballet me hidhërimin, ajo merr në pyetje Masihin, por personaliteti i tij karizmatik e kthen situatën në anën tjetër. Gjyqi për dëbimin e tij bëhet qendra e vëmendjes në politikë.