Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

4055

Loading…

Lucifer vendos të joshë Chloe-n për të kaluar tërheqjen që ndjen ndaj saj. Një vajzë zhduket. Amenadiel dhe Maze flasim për Lucifer-in.