Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

8096

Loading…

Gjeneralët dhe shkencëtarët bëshkëpunojnë që të gjejnë një mënyrë për të pastruar çatinë, ndërsa ushtarët kanë për detyrë të largojnë banorët dhe çdo gjallesë që ndodhet pranë zonës së shpërthimit.