Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

1411


Lynwoodët duan të sigurohen që dërgesa e tyre të arrijë në Gioia Tauro por hasin vështirësi rrugës. Manueli dhe ekipi i tij përhapin terror dhe vdekje tek trafikantët e Monterreyt.