Sezoni 1 – Episodi 3 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3 (I FUNDIT)

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3 (I FUNDIT)

2594

Loading…

Konti Dracula ia doli të shkojë në Angli; një botë e re pulsuese me gjak të freskët; dhe ai fillon planin e tij për të rritur numrin e vampirëve. Por pse gjithçka bazohet te vajza e zakonshme Lucy Uestenra?