Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

2333

Loading…

Shtohen tensionet në Izrael ndërkohë që oficerja e CIAs, Eva, kërkon përgjigje dhe një filmim dramatik i al-Masihit përhapet nw vend. Në Teksas, një pastor i dëshpëruar planifikon diçka.