Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

6486

Loading…

Jonas zbulon të vërtetat e familjes së tij, por ka më shumë surpiza. Helge bën një sakrificë.