Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1977


Interesat e disa karteleve meksikane dhe një familjeje italiane takohen për rrjetin e kokainës. Ndërkohë një familje nga Nju Orlinsi përpiqet të ndërhyjë mes botëve si transportues droge.