Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1988

Loading…

Pasi partneri i tij i biznesit kishte vjedhur para nga një kartel droge meksikan, këshilluesi financiar Marty detyrohet të shpërngulet në Ozarks me gjithë familjen e tij për të shlyer borxhin dhe për të punuar nën urdhrat e shefit të drogës.