Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

3606

Loading…

Duke besuar se shpëtoi qytetin Damascus nga shkatërrimi, një turmë njerëzish ndjek në shkretëtirë një njeri që ata e quajnë al-Masih, duke ngritur kështu dyshime për CIA-n.