Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

9946

Loading…

Qyteza e vogël gjermane Winden tronditet nga zhdukja e një adoleshenti. Ndërkohë që banorët e qytetit janë të zënë me sekretet e tyre, në mbrëmje një grup adoleshentësh mundohen të gjejnë diçka të harruar nga djaloshi i humbur.