Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

6014

Loading…

Xhimi dëshiron një zyre të re, por lëvizja në Nju Meksiko nuk është aq e lehtë sa mendon ai. Ai duhet të zgjidhë misterin e një çifti që janë të përfshirë në një vjedhje parash, ku duhet më shumë se mbështetja e tij si avokat.