Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

6374

Loading…

Ditët e Mike si oficer policie në Filadelfia kthehen përsëri kur ai merret në pyetje për një ngjarje tragjike nga e kaluara e tij.