Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

6822

Loading…

Pas një takimi të papritur me policin, Çak përfundon ne spital. Xhimi takon një seri klientësh të çuditshëm.