Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

7014

Loading…

Xhimi kthehet në qytet për të kaluar një javë të paharrueshme me mikun e tij Marko, gjithashtu edhe për t’i dhënë lamtumirën e fundit mikut të tij.