Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

14984

Loading…

Aventurat e një avokati kriminel, Saul Goodman, në përpjekje për të ngritur zyrën e tij të avokatisë në Albuquerque, New Mexico. Episodi 1: Xhimi provon disa mënyra të çuditshme për të zënë klientë të rinj pas një frymëzimi të madh.