Sergio (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sergio (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sergio (2020)

2648
 118 min    2020    HD     6.2

Loading…

Një dramë e vendosur gjatë periudhës kaotike të pushtimit të Irakut nga SHBA. Tregohet jeta e ambasadorit të Kombeve të Bashkuara, Sergio Vieira de Mello gjatë misionit më të rëndësishëm të karrierës së tij.