Scribe (2016) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Scribe (2016)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Scribe (2016)

981
 91 min    2016    HD     6.2

Loading…

Duvali punësohet në një organizatë misterioze, për të hedhur në letër biseda të përgjuara telefonike. Ai e pranon pa dyshime punën, por shumë shpejt kupton që është futur në një komplot politik.