Sarancha (2014) a.k.a Locust +18 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sarancha (2014) a.k.a Locust +18


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sarancha (2014) a.k.a Locust +18

1116
 124 min    2014    Full HD     5.5

Loading…

Liera dhe Artemi kalojnë një histori dashurie verore. Në përfundim të verës, ata vendosin që të mos ndahen. Por, gjërat do të shkojnë keq dhe jeta do ti vendosë ata në vështirësi të mëdha.