Rise of the Footsoldier: Marbella (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rise of the Footsoldier: Marbella (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rise of the Footsoldier: Marbella (2019)

3610
 85 min    2019    HD     5.4

Loading…

I sapodalë nga burgu, Pat kthehet në biznesin e tij të klubit të natës. Edhe pse mirë nga gjendja financiare, ai nuk resht së menduari për njeriun që e futi në burg dhe shkon në Marbela për të gjetur Frenk Herris dhe për të kryer hakmarrjen e tij.