Revenge (1990) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Revenge (1990)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Revenge (1990)

2343
 104 min    2017    HD     6.2


Xhej Kokran (Kevin Kostner), një pilot i sapodalë në pension i Marinës së SHBA-së, udhëton në Meksikë për të kaluar kohën me mikun e tij Tibi Mendez (Entoni Kuin), një biznesmen i fuqishëm, por i korruptuar. Ndërsa ndodhet atje, ai takon gruan e bukur të Tibit, Mirejën, e cila është e pakënaqur nga martesa e saj. Xheji dhe Mireja shpejt përfshihen në një lidhje të nxehtë, që do të ndryshojë rrjedhën e gjithçkaje...