Redcon-1 (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Redcon-1 (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Redcon-1 (2018)

549
 115 min    2018    Full HD     

Loading…

Pas shpërthimit të një virusi vdekjeprurës, një skuadër elitare e ushtarëve të forcave speciale duhet të depërtoj në një zonë karantine për të shpëtuar një shkencëtar që mban të vetmen kurë për të shpëtuar njerëzimin.