Psych 2: Lassie Come Home (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Psych 2: Lassie Come Home (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Psych 2: Lassie Come Home (2020)

838
 89 min    2020    Full HD     7.7


Shaun dhe Gus sapo janë kthyer në Santa Barbara për të ndihmuar shefin e tyre por e gjejnë veten jo të mirëpritur në klinikën ku është shtruar shefi Lesli. Ata do bëjnë të pamundurën për të zbuluar sekretet e errëta në korridoret e saj.