Portrait of a Lady on Fire (2019) +18 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Portrait of a Lady on Fire (2019) +18
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Portrait of a Lady on Fire (2019) +18

3799
 121 min    2019    HD     8.3

Loading…

Në një ishull të izoluar të Britanisë në fund të shekullit të tetëmbëdhjetë, një piktore detyrohet të pikturojë portretin e martesës së një vajze të re.