Portrait of a Beauty (2008) +18 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Portrait of a Beauty (2008) +18


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Portrait of a Beauty (2008) +18

2591
 108 min    2008    HD     6.5

Loading…

Lindur në një familje piktorësh të oborrit mbretëror, një vajzë detyrohet të mbartë emrin e familjes dhe të marrë jetën e vëllait të saj pasi ai vetëvritet. Gjërat ndërlikohen kur ajo takon një burrë i cili i vjedh zemrën.