Pokemon Detective Pikachu (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pokemon Detective Pikachu (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pokemon Detective Pikachu (2019)

6764
 104 min    2019    HD     6.8

Loading…

Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.