Point Blank (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Point Blank (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Point Blank (2019)

5526
 86 min    2019    HD     5.7

Loading…

Të vendosur përballë bandave rivale dhe policëve të korruptuar, një infermier i urgjencës dhe një kriminel duhet të punojnë së bashku për të mbijetuar.