Pet Sematary (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pet Sematary (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pet Sematary (2019)

6331
 101 min    2019    HD     6.0

Loading…

Familja e doktor Luisit transferohet nga Bostoni në një vend rural. Shumë shpejt ata zbulojnë një varrezë të mistershme të fshehur thellë në pyllin pranë shtëpisë së tyre të re.