Perdida (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Perdida (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Perdida (2018)

788
 103 min    2018    HD     5.6

Loading…

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.