Parasite (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Parasite (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Parasite (2019)

10190
 132 min    2019    HD     8.6

Loading…

Nëse vendosni për të parë një film te vitit 2019, atëherë ky është një film kryeveper Koreane, që e lë Hollywood-in në baltë për këtë, sepse po harxhon kohë kot duke bërë remake. Ky është një film shumë i bukur ku janë harxhuar shumë pak para, por që i kalon pritshmerit pozitivisht. Të gjithë të papunësuar, familja e Ki-taekit shfaq interes të theksuar për Parqet me hijeshi për të jetuar derisa përfshihen në një incident të papritur...