Pain and Glory (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pain and Glory (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pain and Glory (2019)

3188
 113 min    2019    HD     7.7


Një regjisor filmash reflekton për zgjedhjet që ka bërë në jetë ndërkohë që e shkuara dhe e tashmja përplasen me njëra tjetrën përballë tij.