Outbreak (1995) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Outbreak (1995)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Outbreak (1995)

2231
 127 min    1995    HD     6.6

Loading…

Kur një virus vdekjeprurës i ardhur nga një majmun në Afrikë fillon të infektojë popullsinë, disa shkencëtarë luftojnë për të gjetur një zgjidhje.