One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet

1389
 90 min    2020    HD     5.8

Loading…

Aliu vendos të niset për në Izmir, që të ndalojë dasmën e vajzës që ai dashuron. Në tren, ai do të rastisë me një vajzë që nuk i tregon gjithë të vërtetën, por që vuan po njësoj si ai dhe është nisur në të njëjtin drejtim.