Once Upon a Time... in Hollywood (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Once Upon a Time… in Hollywood (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Once Upon a Time… in Hollywood (2019)

8033
 161 min    2019    Full HD     8.0

Loading…

Një aktor i venitur televizioni dhe dublanti i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.