Non sono un assassino (2019) aka I'm not a killer – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Non sono un assassino (2019) aka I’m not a killer
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Non sono un assassino (2019) aka I’m not a killer

1042
 110 min    2019    Full HD     5.5

Loading…

Një oficer i nderuar policie, shkon të takojë një mëngjes, mikun e tij më të mirë që është edhe prokuror. Po atë mëngjes, prokurori gjendet i vrarë dhe oficeri i policisë është personi i fundit që e ka parë të gjallë.