Ne Zha (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ne Zha (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ne Zha (2019)

1707
 110 min    2019    HD     7.6

Loading…

I lindur me fuqi të veçanta, një djalë rekrutohet për të luftuar demonët dhe për të shpëtuar komunitetin që e ka frikë atë.