My Husband's Deadly Past (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
My Husband’s Deadly Past (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

My Husband’s Deadly Past (2020)

1261
 83 min    2020    HD     

Loading…

"E shkuara vdekjeprurëse e tim shoqi" : Një grua e përhumbur nga vizionet të cilat sugjeronin që ajo kishte vrarë një të pa njohur, zbulon që burri I saj psikoterapist kishte manipuluar kujtesën e saj për të fshehur rrolin e tij në vrasje.