Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

19417
 126 min    2007    HD     7.2

Loading…

Ky film tregon për jetën e hershme të Xhenxhis Kanit, i cili ishte një skllav para se të pushtonte gjysmën e botës, përfshirë dhe Rusinë në vitin 1206.