Midway (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Midway (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Midway (2019)

4879
 138 min    2019    Full HD     6.8

Loading…

Historia e betejës së Midway, e treguar nga marinarët dhe ushtarët që e luftuan... Pas sulmit në Pearl Harbor nga Japonezët, flota Amerikane detyrohet të sulmojë Japoninë, e fundit e mbetur nga kundërshtarët në luftën e dytë botërore.