Midsommar (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Midsommar (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Midsommar (2019)

4540
 147 min    2019    HD     7.5

Loading…

Një çift udhëton në Suedi për të vizituar festivalin e qytetit të lindjes të shokut të tyre në mes të verës. Në fillim duket interesante, por shumë shpejt një konkurs i dhunshëm dhe i çuditshëm në duart e një kulti pagan ndryshon çdo gjë.