Maska (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Maska (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Maska (2020)

2287
 111 min    2020    Full HD     6.0

Loading…

I vendosur për t'u bërë pjesë e shoubizit, një aktor i ri ambicioz mendon t'i kthejë shpinën kafenesë së dashur iraniane, e cila është drejtuar nga familja e tij me breza të tërë.