Malang (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Malang (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Malang (2020)

285
 135 min    2020    Full HD     6.6

Loading…

Pasi një takim policor e ndan Advetin nga e dashura e tij, disa vite më vonë ai merr përsipër një mision vrasës, ndërkohë që një polic po aq hakmarrës e ndjek hap pas hapi.