Mafia (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mafia (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mafia (2020)

1957
 113 min    2020    HD     6.0

Loading…

Një oficer droge, angazhohet në një ndjekje mace dhe miu për të kapur një mbret të fuqishëm kriminel duke mos ditur se mund të ketë një lidhje me të vërtetën në të kaluarën e tij.