Lucky Day (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lucky Day (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lucky Day (2019)

4144
 99 min    2019    HD     5.0

Loading…

Red, një hajdut kasafortash që sapo ka dalë nga burgu, përpiqet të mbajë familjen e bashkuar, një vrasës psikopat kërkon hakmarrje për vëllain e vdekur, duke ia kthyer ditën në makth.