Love in the Time of Cholera (2007) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Love in the Time of Cholera (2007)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Love in the Time of Cholera (2007)

2811
 139 min    2007    Full HD     6.4

Loading…

Një rrëfim përjetësie. Një rrëfim për dashurinë që sfidon kohën, plakjen dhe vdekjen. Një rrëfim, ku pritja merr kuptim dhe jeta nuk njeh limite. Bazuar në romanin me të njëjtin titull të autorit fitues të çmimit Nobel, Gabriel Garcia Marquez.