Lost Bullet (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lost Bullet (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lost Bullet (2020)

1332
 92 min    2020    Full HD     6.2

Loading…

Një i dënuar, i kthyer në mekanik të policisë për të rritur shpejtësinë e makinave të tyre, detyrohet të mbrojë pafajësinë e tij kur mentori i tij vritet nga policët e pistë.